Maak een
afspraak

Nieuwe collega chiropractor Anrie Potgieter

Nieuwe collega chiropractor Anrie Potgieter

We zijn verheugd om aan te kondigen dat onze collega chiropractor Anrie Potgieter zich binnenkort bij ons team zal voegen!

Anrie is een ervaren chiropractor met een passie voor het helpen van mensen om hun optimale gezondheid en welzijn te bereiken. Zij heeft een brede achtergrond in de chiropractie en heeft met succes patiënten van alle leeftijden en niveaus van gezondheid behandeld.

Anrie is ook een toegewijde en zorgzame professional die gelooft in een holistische benadering van de gezondheidszorg. Zij is vastbesloten om elke patiënt te helpen zijn of haar doelen te bereiken en de beste resultaten te behalen.

We zijn verheugd om Anrie te verwelkomen bij ons team en kijken ernaar uit om samen te werken om de gezondheid en het welzijn van onze patiënten te verbeteren!

Wil je een afspraak maken bij Anrie? Kijk dan online in haar agenda

Terug naar het nieuwsoverzicht